HG Service
Mottem naszych działań
jes
t satysfakcja 
i zadowolenie

Naszych klientów. 

Każdy klient 
traktowany jest u nas indywidualnie!
Firma HG Service powstała na początku 2007 roku, jednak swoje doświadczenie nabyła dużo wcześniej na rynku zachodnim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów stworzyliśmy nowoczesny warsztat samochodowy specjalizujący się w samochodach osobowych, dostawczych oraz tuningu japońskich autach sportowych. Cechuje nas solidność i dbałość o szczegóły. Oferujemy pełny zakres serwisowania aut, od wymiany klocków hamulcowych, diagnostykę mechaniczną i elektroniczną po przeglądy pogwarancyjne i przedzakupowe aut.

Dokładamy wszelkich starań aby oferować najlepsze jakościowo części oryginalne, jak również ich zamienniki, aby przedstawić Państwu najlepsze, a zarazem najtańsze rozwiązanie.
Sprzęt warsztatowy oraz urządzenia jakimi dysponuje firma jest najnowocześniejszy i w pełni sprawny co pozwala na kompleksową obsługę samochodów.Dbamy o to aby wszystkie usługi spełniały najwyższe oczekiwana naszych Klientów. Obsługujemy indywidualnych klientów jak i duże firmy.Oddając samochód do naszego warsztatu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez przeszkolonego i wykwalifikowanego mechanika z wieloletnim doświadczeniem. Naprawy w naszym warsztacie wykonywane są z najwyższą starannością.
Zapewniamy Państwu wysokiej jakości usługi. Samochód naprawiony w naszym warsztacie pozostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie co daje gwarancję bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.